מטרות האיגוד

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שהעולם המסחרי משנה את כיוונו. עם כל הטוב מגיע גם הרע, וזה תמיד לשני הכיוונים, גם לסוחרים וגם לרוכשים.

מצד הרוכשים בעולם המסחר האלקטרוני אנו נתקלים בשנים האחרונות בהונאות רבות, במקומות אלה נדרשים תיקוני חקיקה, מיסוד וקביעת יעדי ומדדי איכות.

חלק מהיעדים של האיגוד הישראלי האלקטרוני הינם:

לייצב תו תקן אחיד בהתאם לפרמטרים של אתרי המכירה וממשקי המסחר האלקטרוני, על מנת להעניק לציבור הרוכשים אסמכתה למהימנותה של הפלטפורמה בה הם מבצעים קניות.

מן הצד השני עומדים הסוחרים, מקדמי האתרים ונותני השירותים השונים שנאנקים תחת עוול עמלות לא סבירות של חברות האשראי, ביטולי עסקאות שלא כדין, ורגולציה שאינה מותאמת לעולם המסחר האלקטרוני.

האיגוד העמיד לעצמו כמטרה ראשונה במעלה לעשות את כל התהליכים להסדרת חוק מסחר אלקטרוני , ובימים אלו ממש נמצא בתהליכים מתקדמים מול המחוקק לקידום אג’נדה זו.

אנו מאמינים שבמסגרת פעילות האיגוד נייצר איזון שיביא למסחר הוגן, ישפר את תנאי המוכרים, ובכך יגרום אף לירידת מחירים משמעותית בעולם הסחר האלקטרוני הישראלי על מנת שנוכל נלהצטרף למהפכה האמיתית שאנו עדים לה במדינות הTier 1.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לכנסים המקצועיים, להכשרות שמעמיד האיגוד לטובת חבריו בתחומים שציינו ולהיוועץ עם הצוות המקצועי בכל עת.

Loading...